Pgrhome Domus Pantheon

  • 120 m²
  • 2 ložnice
  • 3 koupelny
  • 9 hostů
  • 4 postele

Apartmán Pgrhome Domus Pantheon o rozloze 120 m² nabízí hlavní umístění ve čtvrti Pantheon. Tento apartmán je vzdálen 2 km od ZOO Bioparco di Roma, má kuchyňku a 3 koupelen.

Některé pokoje přehlíží město. Do tohoto 2-pokojového apartmánu se vejde až 8 hostů.

Apartmán leží asi 19 minut chůze od Národní galerie starověkého umění. Centrum města Řím je vzdálený asi 2 km. Cantina & Cucina je vzdálen asi 7 chůze a nabízí jídla Lazio. Autobusové nádraží Argentina je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Pgrhome Domus Pantheon Řím
Eve Luxury Apartments Pantheon
Cena pouze pro mobilní zařízení

Eve Luxury Apartments Pantheon

8.7
Vynikající 195 recenzí
285 m od ubytování
USD 236 USD 212
za noc
Campo De Fiori Charm Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Campo De Fiori Charm Apartment

401 m od ubytování
USD 257 USD 231
za noc
Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C
Cena pouze pro mobilní zařízení

Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C

9.2
Výjimečný 79 recenzí
401 m od ubytování
USD 463 USD 417
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Ciampino
    17 km

    Vlaková nádraží

    Flaminio Train Station
    1,8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence058091-CAV-08928,IT058091B4UZ4ZT3F5
    • Informace o přistýlkách
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Pgrhome Domus Pantheon apartmán umístěn?
      Apartmán Pgrhome Domus Pantheon apartmán se nachází v blízkosti Fontána di Trevi.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Pgrhome Domus Pantheon?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Pgrhome Domus Pantheon patří mimo jiné Aréna Circus Maximus, Kostel San Luigi dei Francesi, Palatin.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Pgrhome Domus Pantheon apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Pgrhome Domus Pantheon apartmán je 880 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Pgrhome Domus Pantheon akceptuje?
      Apartmán Pgrhome Domus Pantheon akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
      • CartaSi
      • Maestro
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 120 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Ciampino
    17 km

    Vlaková nádraží

    Flaminio Train Station
    1,8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Pgrhome Domus Pantheon Řím

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít